I edycja Konkursu "Apteka Przyjazna osobom starszym i niepełnosprawnym" pod patronatem Pana Grzegorza Aryża, Członka Zarządu Powiatu Głogowskiego.
Edycja rozpoczyna się od 19 lipca i trwać będzie do 15 września br.
Jury przyzna tytuł "Apteki Przyjaznej osobom starszym i niepełnosprawnym" dla apteki, która zdobędzie największą ilość punktów w przeprowadzonych ankietach, a także przyzna wyróżnienia dla aptek, które zajmą II i III miejsce w Konkursie. Ponadto jury przekaże certyfikaty potwierdzające uczestnictwo i zdobycie tytułu przez aptekę, a także zapewni aptece, która zdobędzie I miejsce promocję na terenie Powiatu Głogowskiego w lokalnych mediach.
Konkurs dotyczy wszystkich aptek, które działają na terenie Powiatu Głogowskiego. Każda z zainteresowanych osób będzie mogła wypełnić ankietę, która będzie dostępna na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie, w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Głogowie oraz w aptekach na terenie Powiatu Głogowskiego.
Ankieta będzie również przesłana zainteresowanym Stowarzyszeniom i Fundacjom działającym na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30 września 2010r.
Regulamin konkursu
Ankieta
Starostwo Powiatowe w Głogowie
http://www.powiat.glogow.pl/article.php/20100715152208238