Ogłoszenie Starosty Głogowskiego w sprawie uproszczonych planów urządzenia lasu

OŚ.6164.3.2015

O G Ł O S Z E N I E

STAROSTY GŁOGOWSKIEGO

Starosta Głogowski informuje, że w dniu 29 maja 2015 roku przystąpiono do opracowywania:

uproszczonych planów urządzenia lasu i inwentaryzacji stanu lasów dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, należących do osób fizycznych na terenie Powiatu Głogowskiego w następujących gminach: Głogów, Jerzmanowa i Kotla o powierzchni ogólnej około 183 ha”, opracowanie niniejsze będzie obowiązywało w latach 2016-2025.

Zgodnie z art. 39 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jednolity Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 ze zmianami) informuje się o możliwości składania wszelkich uwag i wniosków w przedmiotowej sprawie.

Uwagi i wnioski, mogą być wnoszone:

• w formie pisemnej na adres:

Starostwo Powiatowe w Głogowie

Wydział Ochrony Środowiska

1. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów,
  • ustnie do protokołu lub
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej e-mail: os@powiat.glogow.pl.

Termin wnoszenia uwag i wniosków wynosi 21 dni

licząc od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia.

Organem właściwym do rozpatrzenia powyższych uwag i wniosków jest Starosta Głogowski.

Niniejsze ogłoszenie zostaje umieszczone na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Informacje o środowisku, na stronie internetowej Starostwa oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Zachęcamy społeczeństwo Gminy Głogów, Jerzmanowa i Kotla do szerokiego udziału w opracowywaniu przedmiotowych dokumentów.

M.Bo