Zbiórka darów rzeczowych dla bezdomnych psów i kotów

Starostwo Powiatowe wspólnie z Miejskim Centrum Wspierania Rodziny w dniach 3 października 2016 – 2 grudnia  2016 organizuje (po raz szósty)  zbiórkę darów rzeczowych dla bezdomnych psów i kotów.

Podczas akcji zbierane będą dary rzeczowe dla psów i kotów przebywających pod opieką Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Amicus” oraz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Głogowie.

W ramach akcji przyjmowane będą następujące rzeczy:

- koce, ręczniki, kołdry i poduszki bez pierza, pościel, materacyki, dywaniki itp.
  służące do wyłożenia bud i klatek,

- akcesoria dla zwierząt tj. smycze, szelki, obroże, miski, zabawki, legowiska, transportery,     szczotki/grzebienie, itp.

- karma i przysmaki dla psów i kotów,

- żwirek i kuwety dla kotów, podkłady higieniczne dla psów,

- i inne akcesoria dla zwierząt.

PROSIMY PRZYNOSIĆ RZECZY W DOBRYM STANIE ORAZ KARMĘ W ZAMKNIĘTYCH ORYGINALNYCH OPAKOWANIACH

Z uwagi, że w latach ubiegłych akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, aby ułatwić mieszkańcom w niej udział w tym roku również uruchomione zostały 2 punkty przyjmowania darów rzeczowych na terenie miasta tj. w:

1. Starostwie Powiatowym w Głogowie
    Sikorskiego 21 pok. nr 21 (parter) oraz pok. nr 114 (pierwsze piętro)
    w godz. 7.30-15.30
  2. Miejskim Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie
    Folwarczna 7 w godz. 8.00-20.00

Wierzymy, że jak w latach ubiegłych i w tym roku mieszkańcy powiatu włączą się do naszej akcji i wspólnie zbierzemy najpotrzebniejsze rzeczy, aby zwierzaki mogły przetrwać trudny okres zimowy.