WYNIKI NABORU

W Starostwie Powiatowym w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, 67-200 Głogów, przeprowadzono otwarty i konkurencyjny nabór na stanowisko:

…..…… INSPEKTOR W WYDZIALE ADMINISTRACJI BUDOWLANEJ……..…

Do zatrudnienia wybrana została kandydatka Pan/ i Agata Ozimirska zamieszkała w Głogowie

Kandydatka Agata Ozimirska spełniła wszystkie wymogi formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko Inspektor w Wydziale Administracji Budowlanej, posiada wymagane  w ogłoszeniu wykształcenie wyższe oraz wymagany staż pracy, ponadto uzyskała najwyższą – tj. maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów z drugiego etapu naboru tj. rozmowy kwalifikacyjnej.

STAROSTA GŁOGOWSKI