Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa położonej w obrębie Brzeg Głogowski gm. Żukowice oznaczonej nr 280/2, przeznaczonej do zbycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Czytaj wykaz

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni tj. od dnia  07.09.2018 r. do dnia 28.09.2018 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie ul.Sikorskiego 21, II piętro, pokój 212 lub pod nr telefonu 76 72 82 844.

STAROSTA GŁOGOWSKI