Odwołanie przetargu na zbycie nieruchomości

Działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 2204)

Starosta Głogowski odwołuje pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w Głogowie, oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 149/38, AM-7, obręb 0001 Nadodrze o powierzchni 0,0375 ha, oznaczonej użytkiem Ba – tereny przemysłowe, dla której Sąd Rejonowy w Głogowie prowadzi księgę wieczystą nr LE1G/00027118/6, wyznaczony na dzień 28 grudnia 2018 r. na godzinę 10 00.

Przyczyna odwołania przetargu: ujawniono nowe okoliczności związane ze stanem prawnym przedmiotowej nieruchomości.

Informację o odwołaniu przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie informacji na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie,  ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Starosta Głogowski