Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego
w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy  na czas oznaczony do 3 lat w trybie bezprzetargowym, na dzierżawę nieruchomości w granicach  działek nr 44/2 i 44/3  o łącznej pow. 2,1055 ha położonych w obrębie 0010 Piastów Śląskich miasta Głogowa.
Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni, od dnia 21 czerwca 2019 do dnia 12 lipca 2019  r.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.  Sikorskiego 21,  pok. 212 tel. 76/7282844.

WICESTAROSTA
Jeremi Hołownia

Informacja o wykazie w formacie PDF.

Wykaz GN.6845.17.2019