Informacja o wywieszeniu ogłoszenia

Informacja o ogłoszeniu przetargu

Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Głogowie,
ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie zostało wywieszone ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na dzierżawę na okres 10 lat  nieruchomości Skarbu Państwa:  objętej księgą wieczystą nr LE1G/00052086/6, oznaczonej jako działki nr 48/1, 48/2, 48/3, obręb 0010 Piastów Śląskich miasto Głogów; objętej księgą wieczystą nr LE1G/00052088/0, oznaczonej jako działki nr 93/1, 93/2, 93/3, obręb 0010 Piastów Śląskich, miasto Głogów.

Szczegółowe informacje zamieszczono w ogłoszeniach.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, pok. 212 tel. 76/72 82 840, 844.

Starosta Głogowski

Ogłoszenie o przetargu w formacie PDF

Informacja o wywieszeniu ogłoszenia