KOMUNIKAT STAROSTY GŁOGOWSKIEGO ZWIĄZANY Z ORGANIZACJĄ PRACY URZĘDU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA [AKTUALIZACJA 10.05.2021 r.]

Starosta Głogowski informuje, że na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego
w Głogowie, ul. Sikorskiego 21, w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://bip.powiat.glogow.pl/ oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Głogowie został wywieszony wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy  na czas oznaczony do 3 lat w trybie bezprzetargowym, na dzierżawę nieruchomości w granicach  działki nr 216/2 o pow. 0,05 ha, położonej w obrębie 0003 Jaczów gm.Jerzmanowa .

Wykaz podlega wywieszeniu przez okres 21 dni, od dnia 24.06.2019 do dnia 15.07.2019  r.

Dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Głogowie, ul.  Sikorskiego 21,  pok. 212 tel. 76/7282840.

Informacja o wywieszeniu wykazu w formacie PDF. [PDF - 125 KB]

Wykaz GN-6845-15-2019 w formacie PDF. [PDF - 235 KB]