KOMUNIKAT STAROSTY GŁOGOWSKIEGO ZWIĄZANY Z ORGANIZACJĄ PRACY URZĘDU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA [AKTUALIZACJA 10.05.2021 r.]

Za nami zawody wędkarskie o Puchar Starosty Głogowskiego i Komendanta S.S.R. powiatu głogowskiego

W sobotę, 22 maja miłośnicy wędkowania spotkali się w Sielnicy na zawodach wędkarskich. Mimo kapryśnej pogody, zabawa była przednia, a walka bardzo wyrównana !

Zawody wędkarskie odbyły się na łowisku w Siedlnicy . Mimo, iż pogoda na początku zawodów płatała figle  z powodu deszczu łowienie zostało pomyślnie zakończone, a humory i duch sportowej rywalizacji dopisywał wszystkim uczestnikom.

Zawody Wędkarskie  połączone były z uroczystym przekazaniem łodzi dla Społecznej Straży Rybackiej. Powiat głogowski udzielił dotacji celowej na dofinansowanie zakupu łodzi z wyposażeniem do patrolowania rzeki Odry i zatok odrzańskich jako doposażenie  Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Głogowskiego.

Szczęście w łowieniu dopisywało wszystkim. Po zważeniu ryb odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Starosta Głogowski pogratulował wszystkim uczestnikom i wręczył puchary zwycięzcom.

W zmaganiach wzięli udział następujący uczestnicy:

1.KOŁO GŁOGÓW MIASTO I HUTA

- Wiśniewski Adam

- Rżany Marcin

2.KOŁO KLEŃ 40 GŁOGÓW

- Neumowicz Zbigniew

- Neumowicz Syn

3.KOŁO FAMABA GŁOGÓW

Rojek Władysław

Dziuba Jarosław

4.KOŁO JAŹ KOTLA

- Gałowski Zbigniew

S.KOŁO POLKOWICE-SIEROSZOWICE

- Piosicki Andrzej

- Dziuban Łukasz

6.KOŁO ŻUKOWICE

- Karpowicz Krzysztof

- Ostrojko Wojciech

Po kilkugodzinnej rywalizacji puchary zdobyli:

1miejsce Koło Polkowice Sieroszowice

2 miejsce Koło Kleñ 40 Głogów

3 miejsce Koło Głogów Miasto i Huta

Największa rybę zawodów Karpia o wadze

3,345 kg udało się złowić Marcinowi Rżanemu z koła Głogów Miasto i Huta.