Zawiadomienie o pracach komisji

3 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) godz. 15.40

Starostwo Powiatowe w Głogowie, sala 224

Tematyka posiedzenia:

1. Przyjęcie protokołu z kontroli w zakresie „Kontroli wydatków na usługi teleinformatyczne w wybranej jednostce podległej Powiatowi Głogowskiemu za lata 20152016”.
  2. Przygotowanie do kontroli w zakresie „Kontroli wybranego postępowania wraz z jego realizacją w ramach zamówienia publicznego realizowanego w 2016 roku przez jednostkę podległą Powiatowi Głogowskiemu lub Starostwo Powiatowe w Głogowie”.
  3. Informacja o stanie mienia Powiatu Głogowskiego.
  4. Informacja Skarbnika Powiatu Głogowskiego o sprawozdaniu rocznym z wykonania budżetu Powiatu Głogowskiego za 2016rok.
  5. Przyjęcie protokołów z dnia 22 listopada 2016 r. oraz 18 stycznia 2017 r. z poprzednich posiedzeń Komisji.
  6. Sprawy różne.