Budowa lub modernizacja dróg lokalnych

logotypy projektu

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja typu "Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" pn.

"Przebudowa drogi powiatowej 1015D w . Ruszowice - od skrzyżowania rondo do ul. Poniatowskiego" mająca na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w miejscowości Ruszowice współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.