Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

-Technikum nr 2
-Zasadnicza Szkoła Zawodowa z Oddziałami Integracyjnymi

Charakterystyka szkoły:

Szkoła została utworzona na bazie IV Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Odzieżowych. Mimo krótkiej wspólnej historii pochwalić się może utrwalonymi tradycjami życia szkolnego. W 2004 roku jako pierwsze liceum w mieście uzyskało tytuł  "Szkoły z Klasą”.

Od roku szkolnego 2009/ 2010 szkoła wprowadziła indywidualny system profilowania nauki, proponując wybór rozszerzeń- dodatkowych godzin lekcyjnych z wybranych przedmiotów maturalnych od klasy drugiej oraz dodatkowe godziny z obowiązujących przedmiotów maturalnych.

W szkole działa klub młodzieżowy z kołem teatralno- kabaretowym, redakcja gazetki "Szkolny Szpieg", klub filmowy oraz uczniowskie radio.

Statystyka – szkoła w liczbach

kadra pedagogiczna: rok szkolny 2012/2013